Vital Hair – jak pokonałem łysienie – Vital Hair opinie o produkcie

Vital Hair opinie – trudne skutki uboczne osłabienia włosów

Zanim trafiłem na kapsułki VitalHair Advanced, borykałem się ze sporymi problemami, jakie spotykają liczne grono podobnych do mnie mężczyzn. Około trzydziestego roku życia zauważyłem, że zakola na mojej głowie zaczęły się pogłębiać. Jakby tego było mało, moje włosy stały się rzadsze, zaczęły wypadać, a te które jeszcze rosły jeszcze normalnie stały się jakby lżejsze i słabsze. Nie wpadłem przez to w depresję, ale z pewnością nie czułem się dobrze z myślą, że za kilka miesięcy albo w najlepszym przypadku – lat, mogę wyłysieć całkowicie. Proces wypadania włosów zdecydowanie postarza mężczyznę i jedynym rozwiązaniem, by to ukryć jest noszenie peruki lub ogolenie głowy “na zero”, czego w żadnym wypadku nie chciałem czynić. Lubiłem swoje dotychczasowe włosy i chciałem je za wszelką cenę uratować tym bardziej, że co raz mocniej cierpiała na tym moja pewność siebie, naturalna pogoda ducha, a po pewnym czasie zacząłem mieć nawet koszmary senne, w których budziłem się całkiem łysy i nie było to bynajmniej uczucie miłe.

Vital Hair opinia – próbowałem wszystkiego!

Zacząłem od eksperymentów z szamponami przeciw wypadaniu włosów, które miały je wzmocnić, odbudować i przywrócić ich żywotność. Owszem, już po pierwszym użyciu takiego specyfiku włosy były lśniące i wydawały się mocne, ale po dwóch tygodniach stosowania wcale nie było ich więcej. Do szamponu dołożyłem więc odżywkę i po kolejnych tygodniach, prócz niewielkiej poprawy w wyglądzie tych włosów, które jeszcze na głowie miałem, nie widziałem różnicy. Zakola wcale się nie cofały, a włosy zdawały się ciągle wypadać. Również szampon przyspieszający porost włosów nie przyniósł oczekiwanych efektów, bo tylko nieznacznie szybciej rosły te włosy, które ciągle na mojej głowie były i stosowanie tego rozwiązania mogło spowodować jedynie częstsze wizyty u fryzjera. Byłem mocno zawiedziony i wręcz załamany beznadziejnością położenia, w jakim się znalazłem. Po prostu straciłem nadzieję i o mały włos – jak większość mężczyzn mi podobnych – pogodziłbym się ze swoją dolą…

Vital Hair opinie – przełom w leczeniu łysienia!

Dużo czytałem na temat przyczyn wypadania włosów i szeroko rozumianego łysienia. Okazało się, że może być ono spowodowane nadwrażliwością na testosteron, stosowaniem niewłaściwych i zbyt często używanych szamponów albo odżywek, a do tego dołożyć należy również dziedziczne do łysienia skłonności. Właśnie szperając po internecie w poszukiwaniu informacji natrafiłem na preparat ViatHair Advanced. Początkowo odnosiłem się nieufnie do tego specyfiku, ponieważ był to “tylko” suplement diety. W dodatku znalazłem go przypadkiem w internecie i nie wiedziałem na jego temat kompletnie nic. Zacząłem więc szukać informacji, opinii i rozmawiałem też na ten temat ze znajomymi. Komentarze w internecie na temat VitalHair Advanced okazały się być samymi superlatywami, a nawet kilku moich znajomych regularnie stosowało ten preparat mówiąc, że jest to rzecz, która naprawdę działa. Nadal jednak trudno mi było w to uwierzyć, ale nie mając nic do stracenia, postanowiłem zamówić VitalHair i dać mu szanse.

Kapsułki łykałem zgodnie z instrukcją – po dwie na dobę. Niecierpliwie czekałem na efekty, zdając sobie sprawę z tego, iż trzeba będzie na nie poczekać przynajmniej kilka tygodni. I rzeczywiście nastąpił przełom. Co prawda zakola cofnęły się jako ostatnie, ale już po niespełna miesiącu zauważyłem, że przerzedzenia na mojej głowie zniknęły i ogólnie rzecz ujmując, włosy stały się gęstsze! Nadal regularnie stosuję VitalHair Advanced i mogę śmiało powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Uratował mnie przed łysieniem i sprawił, że mogę się normalnie uczesać. Znajomi również zauważyli różnicę stwierdzając, że wyglądam “jakoś młodziej”. A to mówi samo za siebie!

Vital Hair opinia – Satysfakcja

VitalHair Advanced polecam każdemu, kto doświadcza podobnych problemów jak moje. Jest to specyfik całkowicie bezpieczny, nie wywołujący żadnych efektów ubocznych. Nie daje rezultatów natychmiastowych, ale przecież włosy potrzebują czasu, aby urosnąć. ViatlHair odbudowuje zniszczone mieszki i cebulki włosów oraz poprawia stan skóry głowy. Potrafił sprawić, że moje zakola zmniejszyły się i włosy stały się gęstsze, więc na pewno zadziała na podobne problemy innych mężczyzn niezależnie od tego, czy wynikają one z choroby, niewłaściwej gospodarki hormonalnej, czy z posiadanych genów. Gorąco polecam – VitalHair Advanced!

 

Zdjęcia pobrane ze strony produktu VITALHAIR

3 komentarze

  1. Moniaczek pisze:

    JUż po dwóch tygodniach widzę na głowie dużo tak zwanych babyhair, szczególnie w okolicy zakoli które zawsze były moim największym kompleksem. Ten preparat naprawdę działa i to lepiej niż pseudo suplementy diety jak skrzyp i pokrzywa itp

Dodaj komentarz