Niepokonany w bólu mięśni i stawów – Harpagon Forte Max opinie o preparacie

Harpagon Forte Max opinie – ból kręgosłupa

Niestety życie każdego z nas toczy się różnie. Każdy z nas ma inne zmartwienia, inne radości, inne smutki. Jedyne co nas łączy to ból. każdy z nas na etapie swojego życia zaczyna cierpieć na mniejsze lub większe dolegliwości bólowe. Każdego kiedyś bolały stawy, mięsnie lub kości. Nie inaczej było w moim przypadku. Po prostu któregoś pięknego dnia poczułem ból w kręgosłupie, który raz narastał, potem stawał się słabszy. Jednak zaczął towarzyszyć mi cały czas.

Harpagon Forte Max opinia – ból od długiego siedzenia w biurze

Zauważyłem, że on ma związek z moja aktywnością fizyczną. Jeżeli nie przesiadywałem za długo przed biurkiem, czy nie dźwigałem ciężkich rzeczy to bol był znośny. Po pewnym czasie jednak dolegliwości bólowe były coraz gorsze. Zacząłem stosować leki przeciwbólowe. Początkowo były to słabe leki stosowane powszechnie, jednak w miarę nasilania się bólu zwiększałem dawki oraz moc leków przeciwbólowych.

Harpagon Forte Max opinie – nie dla środków przeciwbólowych

Niestety efekty zażywania różnych przeciwbólowych specyfików był dość mizerny. Ból był i nie chciał ustąpić. Jako, że był to ból kręgosłupa postanowiłem spróbować również różnego rodzaju zabiegów fizjoterapeutycznych oraz ćwiczeń przeznaczonych specjalnie na wzmocnienie kręgosłupa. Było to zdecydowanie lepsze niż zażywania leków przeciwbólowych, które przecież też nie są obojętne na nasz organizm. Rehabilitacja i ćwiczenia przyniosły efekt. Ból się zmniejszył, jednak ciągle był. W pewnym sensie nauczyłem się z nim żyć. Nauczyłem się tego, że muszę mieć przy sobie leki przeciwbólowe. Nauczyłem się dbać o kręgosłup.

Harpagon Forte Max opinia – ból kręgosłupa

Kiedy nie chodziłem na zabiegi rehabilitacyjne ból znowu stawał się nieznośny. Pewnego razu będąc w aptece, w której zawsze kupowałem leki i w której personel znał mnie doskonale i moje dolegliwości, zaproponowano mi żel Harpagon Forte Max. Powiem szczerze, że podszedłem do tego dość sceptycznie. Jednak nie miałem nic do stracenia. Żel to nie tabletki, można spróbować. Początkowo Harpagon Forte Max przeleżał na półce nie używany około miesiąca za nim sobie o nim przypomniałem. Postanowiłem spróbować. Odstawiłem wszystkie inne leki przeciwbólowe i postanowiłem regularnie używać tego żelu. Według ulotki żel trzeba stosować kilkanaście dni za nim przyniesie efekt i ponoć trafia idealnie w źródło bólu.

Harpagon Forte Max opinie – dwa tygodnie i sukces

Byłem bardzo sceptyczny.  Znam swoje dolegliwości i żele też już stosowałem. Początkowo nic się nie działo. Ból był i nie czułem żadnej poprawy. Cierpliwie jednak tak jak ulotka nakazywała stosowałem żel regularnie. Teraz opowiem wam o tym, co się wydarzyło po około dwóch tygodniach stosowania Harpagon Forte Max. Gdzieś po tygodniu stosowania zauważyłem lekką poprawę. Początkowo nie popadałem w euforię, bo już takie sytuacje się zdarzały. Jednak jakie było moje zdziwienie, kiedy ta poprawa postępowała wyraźnie, aż do momentu kiedy uświadomiłem sobie, że nie odczuwam bólu. Przeżyłem szok. Ból był moim kompanem od dłuższego czasu, a tu wystarczyło dwa tygodnie, aby znikł całkowicie. Rewelacja.

Jedyne co mogę powiedzieć na koniec, to z czystym sumienie polecić żel Harpagon Forte Max. Jeżeli chodzi o preparaty na rynku, które walczą z bólem mięśni, stawów czy kości to nie ma nic lepszego i mówi to facet, który na sobie przetestował już wszystko.

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego sklepu Harpagon Forte Max – OFICJALNY SKLEP

4 komentarze

 1. Tomq pisze:

  Już myślałem że nic mi nie pomoże, na moje chroniczne bóle pleców. Całe szczęście ze natrafiłem na ten lek bo jest o wiele lepszy od wszystkich z którymi miałem do czynienia

 2. Helena pisze:

  To naprawdę działa! w końcu nie czuje bólu 🙂 Polecam

 3. Henryk pisze:

  Dzień dobry, chce kupić ten cały harpagon ale nie wiem gdzie

 4. Administracja czy-to-dziala.pl pisze:

  Henryku, na dole posta zawsze podajemy link do strony producenta. W tym przypadku jest to https://harpagonforte.pl/

Dodaj komentarz